Domov
SlovenskýRSS
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma , občan
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katSoftware
katTlačiarne a kancelárske vybavenie
katSpotrebná elektronika
katServery, storage a racky
katFoto a Video
katSlužby
katPočítačové príslušenstvo
katSieťové prvky
katKáble, adaptéry a konektory
  katOptické Patch káble
  katUSB káble, adaptéry
  katKáble k diskom a mechanikám
  katFireWire káble
  katMHL (Mobile High-Definition Link)
  katHDMI
  katThunderbolt
  katNapájací kábel 230 V
  katDisplayPort
  katTelefónne káble (RJ10, RJ11)
  katPS/2 káble
  katSériové, paralelné káble
  katSvorky a organizéry káblov
  katPatch káble, konektory, zásuvky
  katSlimPort/MyDP
  katAudio, video káble
  katDVI
  katAnténne káble
  katVGA
katPRÍJEM TELEVÍZIE
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katTELEKOMUNIKÁCIE
katFOTOAPARÁTY A ĎALEKOHĽADY
katGARMIN NAVIGÁCIE
katPOČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
katREGISTRAČNÉ POKLADNE
katAUDIO TECHNIKA
katVIDEOTECHNIKA
katBIELA TECHNIKA
katLED OSVETLENIE
katVÝROBKY PRE ZDRAVIE
katVOĽNÝ ČAS
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
Inzercia - bazár, inzeráty

Káble, adaptéry a konektory

 Zobraziť: s obrázkami | tabuľkový výpis | galéria | obrázky | obrázky 2 Zobraziť panel
 Zoradiť podľa:  kódu | názvu | ceny | výrobcu
Zobrazujem 1 až 21 (z 4299 produktov) Stránky:  123456 [následujúca>>]

 Delock Cable USB 3.0 Type-A male > USB 3.0 Type-B male 5.0 m black

Popis Tento USB kabel od Delocku umožňuje připojení mezi zařízením s USB 3.0 Typ-B konektorem a PC nebo notebooku vybaven volným USB portem. Specifikace • Konektor: 1 x USB 3.0 Typ-A samec > 1 x USB 3.0 Typ-B samec • Průřez kabelu: 26 + 28

EXT: Dočasne nedostupný
7.91 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Dočasne nedostupný
8.06 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 1-2 ks
18.12 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
9.17 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
10.28 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 1-2 ks
12.57 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
8.56 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 1-2 ks
23.12 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Dočasne nedostupný
10.17 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
11.79 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Dočasne nedostupný
15.00 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
8.68 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 1-2 ks
12.51 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
9.07 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Skladom 3+ ks
9.50 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. V

EXT: Dočasne nedostupný
10.39 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Cable SATA 6 Gb/s receptacle straight > SATA receptacle upwards angled 70 cm blue with gold clips

Popis Tento SATA kabel od Delocku umožňuje interní připojení různých SATA zařízení, např. HDD, karty s řadiči nebo Flash paměti. Vyhovuje poslednímu standardu a poskytuje přenosovou rychlost data ž do 6 Gb/s. Je zpětně kompatibilní s předeš

EXT: Dočasne nedostupný
1.57 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Delock Kabel USB Type-C™ 2.0 samec > USB Type-C™ 2.0 samec 0,5 m černý

Tento USB kabel firmy Delock umožňuje připojení zařízení s konektorem USB Type-C™, např. smartphone k počítači nebo notebooku, který je vybaven portem USB Type-C™. Speciální vlastnosti Specifikace • Konektor: USB Type-C™ 2.0 samec > USB Typ

EXT: Dočasne nedostupný
4.13 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

 Premium-Cord Redukce napájecí 2x5.25

Redukce napájecí 2x5.25" Molex - 8 pin pro PCI-E grafické karty Redukce pro připojení přídavného napájení do grafické karty sběrnice PCI-Express. - 2x 5,25" 3pin plug 8pin graphic card plug

EXT: Dočasne nedostupný
0.63 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

1355 Metráž DATACOM 2-OUTDOOR FTP drát CAT6 PVC+PE 100m černý

EXT: Dočasne nedostupný
72.21 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 

ABB Tango Datová zásuvka STP CAT6 1xRJ45

ABB TANGO jednozásuvka RJ45 STP CAT.6 obsahuje: 1 x rámeček pro ABB zásuvku 1 x tělo zásuvky 1 x nosná maska pro 1 keystone 1 x keystone RJ45 stíněný STP CAT.6 - zásuvka je určená pro montáž "pod omítku" - při potřebě montáže na omítku nutn

EXT: Dočasne nedostupný
7.07 €  s DPH  
zobrazí detail produktu 
Zobrazujem 1 až 21 (z 4299 produktov) Stránky:  123456 [následujúca>>]
Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digicom.sk
E-mail servis
eservis@digicom.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digicom.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 26.09.2017.
Reklama
Inzercia - bazár, inzeráty
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
Navštívte obchod.digicom.sk u ShopMania NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov Mobily Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk NajVyber.sk - Katalóg tovaru a obchodov Surf.sk TOPlist e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov Tovar.sk topshopping - elektro eshopy superdeal.sk
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok