Domov
SlovenskýRSS
 Dobrý deň, ste neprihlásený, prihláste sa *
 alebo zaregistrujte sa ako firma , občan
   Prihlásenie   Produkty   Dokumenty   Váš profil   Košík   Kontakt   Hlavná   Pomoc 
Kategórie Výrobcovia
katSoftware
katTlačiarne a kancelárske vybavenie
katSpotrebná elektronika
katServery, storage a racky
katFoto a Video
katSlužby
katPočítačové príslušenstvo
katSieťové prvky
katKáble, adaptéry a konektory
katPRÍJEM TELEVÍZIE
katKANCELÁRSKA TECHNIKA
katTELEKOMUNIKÁCIE
katFOTOAPARÁTY A ĎALEKOHĽADY
katGARMIN NAVIGÁCIE
katPOČÍTAČE A PRÍSLUŠENSTVO
  katNOTEBOOKY A PRÍSLUŠENSTVO
    katNOTEBOOKY, NETBOOKY
    katBATÉRIE PRE NOTEBOOKY
    katNAPÁJACIE ADAPTÉRY
    katREPLIKÁCIE, DOKOVACIE STANICE
    katTAŠKY A PÚZDRA
    katOSTATNÉ PRÍSLUŠENSTVO
    katPC TABLETY
    katPRÍSLUŠENSTVO K TABLETOM
  katMYŠI, KLÁVESNICE,...
  katPAMäŤOVÉ KARTY
  katUSB, HDD,...
  katWEBKAMERY, SLÚCHADLÁ, MIKROFÓNY, REPRODUKTORY K PC
  katKÁBLE, KONEKTORY, ZÁSUVKY
  katPREPäŤOVÁ OCHRANA
  katSTOLNÉ PC
katREGISTRAČNÉ POKLADNE
katAUDIO TECHNIKA
katVIDEOTECHNIKA
katBIELA TECHNIKA
katLED OSVETLENIE
katVÝROBKY PRE ZDRAVIE
katVOĽNÝ ČAS
Podporované platby
Elektronická platba kartou
Elektronická platba prostredníctvom TatraPay
Elektronická platba prostredníctvom VUBPay
Reklama
Inzercia - bazár, inzeráty

TP-LINK MC110CS Optický konvertor: 10/100Mbps RJ45 to 100Mbp single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20 Km




 TP-LINK MC110CS Optický konvertor: 10/100Mbps RJ45 to 100Mbp single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20 Km
 
Kód produktu:031729
Výrobca:TP-LINK
Dostupnosť:EXTDočasne nedostupný
Vaša cena s DPH:29.70 €  




Vlož do nákupného košíka:  ks

Popis produktu

TP-Link MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable Hlavní znaky: Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km. K čemu slouží tento produkt MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC110CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat. Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19, automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX, automatické vyjednávání duplexního režimu na portu TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Zařízení MC110CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km. Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX. Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX. Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení. Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km. Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě. Externí napájení Média konvertor a modul Standardy a protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Základní funkce Poloduplexní/plně duplexní režim přenosu pro port FX Plně duplexní řízení toku (IEEE 802.3x) Poloduplexní řízení toku (Backpressure) Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení Porty 1 port 100M SC 1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX) Vlnová délka 1310nm Síťová média 10BASE-T Kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m) EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m) Síťová média 1000BASE-T Kabel UTP kategorie 5, 5e (max. 100 m) EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m) Síťová média 1000BASE-FX Jednorežimový optický kabel Indikátory LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD Rozměry (Š*H*V) 94,5*73,0*27,0 mm Napájení Externí napájecí adaptér Bezpečnost a emise FCC, CE Provozní prostředí Provozní teplota: 0–40 ? Neprovozní teplota: -40–70 ? Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující
Hmotnosť produktu:0.2 kg

 

Záruka:
24 mes.

Part číslo:
MC110CS

Nákupný košík
Nákupný košík

Váš nákupný košík neobsahuje žiadny produkt.
Kontaktné údaje

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Digicom, s.r.o.
Predmestská 81
Žilina 01002
Volajte:
Žilina
tel+ 421 41 7001030
Fax
tel+ 421 41 7234401
Mobil
tel+ 421 907 887395
Píšte:
E-mail obchod
eobchod@digicom.sk
E-mail servis
eservis@digicom.sk
E-mail reklamácie
ereklamacie@digicom.sk
Aktualizácia
Posledná aktualizácia 26.09.2017.
Reklama
Inzercia - bazár, inzeráty
O NÁS
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE
Rýchlo hore
PODPOROVANÉ PLATBY
Platba kartou
Platba prostredníctvom TatraPay
Platba prostredníctvom VUBPay
© Digicom, s.r.o. 2016, 42
Navštívte obchod.digicom.sk u ShopMania NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov Mobily Porovnanie cien produktov na NajdiCenu.sk NajVyber.sk - Katalóg tovaru a obchodov Surf.sk TOPlist e-nakupovanie.sk - katalóg internetových obchodov Tovar.sk topshopping - elektro eshopy superdeal.sk
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní si tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia vášho webového prehliadača pre súbory cookie súhlasíte s používaním cookies.
Ďalšie informácie o našich súboroch cookie a ich využívaní.  Ok